Titulli Egzona Salaj x Fatmir Hoxha - Potpuri Shkodrane
Ndëgjuar 924
Shkarkuar 57
Pëlqyer 2
Publikuar 21/12/2022

Texti i këngës

Egzona Salaj x Fatmir Hoxha - Potpuri Shkodrane - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store