Titulli Gezim x Sanije Doberdolani - Vella e Moter
Ndëgjuar 261
Shkarkuar 23
Pëlqyer 0
Publikuar 22/12/2022

Texti i këngës

Gezim x Sanije Doberdolani - Vella e Moter - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store