Titulli Amrush Thaqi - Ti ne qiell vella pushon
Ndëgjuar 471
Shkarkuar 13
Pëlqyer 2
Publikuar 12/02/2023

Texti i këngës

Amrush Thaqi - Ti ne qiell vella pushon - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store