Titulli Vjollca Buqaj x Taulant Bajraliu - Moter e vella
Ndëgjuar 539
Shkarkuar 18
Pëlqyer 1
Publikuar 03/12/2022

Texti i këngës

Vjollca Buqaj x Taulant Bajraliu - Moter e vella - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store