Titulli Flora Gashi x Daim Lala - Vella E Moter
Ndëgjuar 1,565
Shkarkuar 111
Pëlqyer 2
Publikuar 28/12/2022

Texti i këngës

Flora Gashi x Daim Lala - Vella E Moter - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store