Titulli Aferdita Demaku - Balada Dashurie
Ndëgjuar 972
Shkarkuar 89
Pëlqyer 3
Publikuar 24/12/2022

Texti i këngës

Aferdita Demaku - Balada Dashurie - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store