Titulli Ardiana x Qendresa x Sara - Rrushe mori rrushe
Ndëgjuar 771
Shkarkuar 44
Pëlqyer 0
Publikuar 17/12/2022

Texti i këngës

Ardiana x Qendresa x Sara - Rrushe mori rrushe - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store