Titulli Duli x Fatlume Popovci - Thrret Prizreni mori Shkoder
Ndëgjuar 1,105
Shkarkuar 92
Pëlqyer 5
Publikuar 30/01/2023

Texti i këngës

Duli x Fatlume Popovci - Thrret Prizreni mori Shkoder - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store