Titulli Motrat Mustafa - Thrret Prizreni
Ndëgjuar 949
Shkarkuar 102
Pëlqyer 5
Publikuar 16/02/2023

Texti i këngës

Motrat Mustafa - Thrret Prizreni - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store