Titulli Hamez Llapqeva - Me surl e tupana
Ndëgjuar 726
Shkarkuar 13
Pëlqyer 1
Publikuar 19/04/2023

Texti i këngës

Hamez Llapqeva - Me surl e tupana - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store