Titulli Albrim Llapqeva - O sheqer
Ndëgjuar 1,123
Shkarkuar 114
Pëlqyer 4
Publikuar 16/02/2023

Texti i këngës

Albrim Llapqeva - O sheqer - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store