Titulli Hamez Llapqeva - Lot e mall per Gurbetgjine 1990
Ndëgjuar 663
Shkarkuar 20
Pëlqyer 0
Publikuar 27/04/2023

Texti i këngës

Hamez Llapqeva - Lot e mall per Gurbetgjine 1990 - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store