Titulli Avdyl Mziu x Arta Osmani - Kemi dasem
Ndëgjuar 227
Shkarkuar 17
Pëlqyer 1
Publikuar 09/02/2023

Texti i këngës

Avdyl Mziu x Arta Osmani - Kemi dasem - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store