Titulli Remzie Osmani - Martesa ngurbet
Ndëgjuar 1,096
Shkarkuar 86
Pëlqyer 7
Publikuar 24/12/2022

Texti i këngës

Remzie Osmani - Martesa ngurbet - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store