Titulli Luiza Ndregjoni x Feim Gostivari - MOJ DASHNI
Ndëgjuar 728
Shkarkuar 35
Pëlqyer 5
Publikuar 28/12/2022

Texti i këngës

Luiza Ndregjoni x Feim Gostivari - MOJ DASHNI - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store