Titulli Bardhi x Zuna x Celik Lipa - HABIBI
Ndëgjuar 1,701
Shkarkuar 175
Pëlqyer 9
Publikuar 07/02/2023

Texti i këngës
Se zemra vajton
sa here t'shoh
me tjeterkon, habibi
Se zemra po qan
sa here t'shoh
me tjeterkon, habibi

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store