Titulli DARDY x BARDHI - Inati
Ndëgjuar 1,541
Shkarkuar 299
Pëlqyer 6
Publikuar 17/01/2023

Texti i këngës

DARDY x BARDHI - Inati - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store