Titulli Fikret Dauti x Ezo Menic - Inati po kthejka ndashni
Ndëgjuar 873
Shkarkuar 55
Pëlqyer 3
Publikuar 16/01/2023

Texti i këngës

Fikret Dauti x Ezo Menic - Inati po kthejka ndashni - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store