Titulli Lumi B ft BARDHI - Balenciaga
Ndëgjuar 1,377
Shkarkuar 136
Pëlqyer 2
Publikuar 12/12/2022

Texti i këngës

Lumi B ft BARDHI - Balenciaga - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store