Titulli Ronela Hajati - TQR
Ndëgjuar 1,200
Shkarkuar 120
Pëlqyer 1
Publikuar 08/04/2023

Texti i këngës
Sot m’je kujtu,
s’esht’ cudi, se e bej perdit’
A thu m’ke harru…
Ne ket’ pik, qe kam ra, se di…

Un’ po mundohna teper,
O ju shok’t e mi…
Ai nese ka nje tjeter,
Le t’ma thon’ ta di…

M’ka bo nervoz, dit’ e nat.
Mu ka kput ky shpirt…
Un e di, se kom t’gat,
Po kam ra n’dashni…

Maje men, do vish prap’
Po nuk ka meshir’…
Vet’ ke dash, vet’ bone
Vet’ m’ke lon mas dore.

-Refren-
Kush e gzon mas mejee?
Syt t’i qajn’ me lot
e perdit’ ma zi ja boft.
Kush e gzon mas mejee?
Vec po lodhet kot,
ti e di jam pik’ e dobt.

TQR

Ma zi ia boft’, mos e gezoft se vec ndjenjat t’i lo
ti e di, pik e dobt’.

Si t’mban kjo tok’ ku rri?
A ke lon shpirt pa nxi?
Pse t’ka sjell Zoti afer?
Nuk e di, nuk e di.

Ti ke ma t’zezat
o shpirt ca me t’bo…
Ca me bo s’mundem
se m’zhyte me te dasht.

Zoti ta kthen,
po vonohet ket’ herë.
Mu ke bo drit’
mu ke bo ferr.

M’ka bo nervoz, dit’ e nat.
Mu ka kput ky shpirt…
Un e di, se kom t’gat,
Po kam ra n’dashni…

Maje men, do vish prap’
Po nuk ka meshir’…
Vet’ ke dash, vet’ bone
Vet’ m’ke lon mas dore.

-Refren-
Kush e gzon mas mejee? (uh-uh)
Syt t’i qajn’ me lot
e perdit’ ma zi ja boft. (ma zi ja boft’)
Kush e gzon mas mejee?
Vec po lodhet kot,
ti e di jam pik’ e dobt.

TQR

Uh-uh-uh
Ma zi ia boft’, mos e gezoft se vec ndjenjat t’i lo,
ti e di, jam pik e dobt’.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store