Titulli Ronela Hajati - SALVAJE
Ndëgjuar 481
Shkarkuar 52
Pëlqyer 7
Publikuar 22/02/2023

Texti i këngës

Ronela Hajati - SALVAJE - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store