Titulli Shaqir Cervadiku x Sala Bekteshi - Ti mbretereshe e une si mbret
Ndëgjuar 976
Shkarkuar 71
Pëlqyer 2
Publikuar 20/12/2022

Texti i këngës

Shaqir Cervadiku x Sala Bekteshi - Ti mbretereshe e une si mbret - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store