Titulli Daniel Kopsaj x Vilzana Parubi - Rreze Dashnie
Ndëgjuar 577
Shkarkuar 24
Pëlqyer 2
Publikuar 17/03/2023

Texti i këngës

Daniel Kopsaj x Vilzana Parubi - Rreze Dashnie - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store