Banner

Banner

Titulli Mihrije Braha ft Naim Abazi ft Lori ft Adnani - Veteran Dashnie
Ndëgjuar 373,214
Shkarkuar 1,789
Pëlqyer 510
Publikuar 23/11/2018

Loading...
Informatat e këngës
Mihrije Braha ft. Naim Abazi & Lori & Adnani - Veteran Dashnie (Official Video)
Degjo Albumin: http://merchlinks.com/Gezuar2019Albumi
Per Rezervime: +383 49 387 555

✅Abonoje Kanalin: http://smarturl.it/GMusicAbonohu
ⓕ FB Gmusic: http://smarturl.it/GmusicFB
☮IG Gmusic: http://smarturl.it/GmusicIG
🔔 Ndeze zilen dhe merr kenget e reja :)

Producer: Gertit GmbH
Teksti & Muzika: Kreshnik Avdiu
Orkestrimi: Ardian Kastrati
Video: Gmusic
Directed By: Bushi

Veshjet e modeleve nga: Mimoza Kadriaj
https://www.instagram.com/mimoza_kadriaj/

© 2018 Gertit GmbH. All Rights Reserved

#Gmusic #MihrijeBraha #Gezuar2019
Reklama
Loading...
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store