Titulli Xhela Abazi x Gentjana - Zemra mal na u ka ba
Ndëgjuar 1,028
Shkarkuar 22
Pëlqyer 3
Publikuar 12/02/2023

Texti i këngës

Xhela Abazi x Gentjana - Zemra mal na u ka ba - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store