Titulli Ganimete Abazi ft Kole Oroshi - Forca E Fatit
Ndëgjuar 874
Shkarkuar 29
Pëlqyer 5
Publikuar 03/03/2023

Texti i këngës

Ganimete Abazi ft Kole Oroshi - Forca E Fatit - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store