Titulli Kole Oroshi - Si ti 1000 i gjej
Ndëgjuar 612
Shkarkuar 15
Pëlqyer 0
Publikuar 20/02/2023

Texti i këngës

Kole Oroshi - Si ti 1000 i gjej - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store