Titulli Astrit Mulaj x Kole Oroshi x Egzona Dedaj - Potpuri
Ndëgjuar 567
Shkarkuar 18
Pëlqyer 2
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Astrit Mulaj x Kole Oroshi x Egzona Dedaj - Potpuri - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store