Titulli Kole Oroshi - Me zor jeten e shtyj
Ndëgjuar 739
Shkarkuar 20
Pëlqyer 5
Publikuar 03/03/2023

Texti i këngës

Kole Oroshi - Me zor jeten e shtyj - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store