Titulli Kole Oroshi x Qendresa Demaj - Oj dashni
Ndëgjuar 877
Shkarkuar 8
Pëlqyer 1
Publikuar 12/12/2022

Texti i këngës

Kole Oroshi x Qendresa Demaj - Oj dashni - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store