Titulli Daim Lala ft Xhela Abazi - Bone zot kismet
Ndëgjuar 458
Shkarkuar 72
Pëlqyer 1
Publikuar 01/02/2023

Texti i këngës

Daim Lala ft Xhela Abazi - Bone zot kismet - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store