Titulli Krenar Krasniqi x LORI - O llokum
Ndëgjuar 692
Shkarkuar 41
Pëlqyer 2
Publikuar 23/01/2023

Texti i këngës

Krenar Krasniqi x LORI - O llokum - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store