Titulli Perparim Braha - Pa ty
Ndëgjuar 508
Shkarkuar 17
Pëlqyer 1
Publikuar 19/02/2023

Texti i këngës

Perparim Braha - Pa ty - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store