Titulli Mihrije Braha x Naim Abazi - Po du me ba dasem
Ndëgjuar 485
Shkarkuar 9
Pëlqyer 1
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Mihrije Braha x Naim Abazi - Po du me ba dasem - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store