Banner

Banner

Titulli Mihrije ft Lora Braha - Mashallah
Ndëgjuar 155,711
Shkarkuar 5,987
Pëlqyer 722
Publikuar 17/05/2019

Loading...
Informatat e këngës
Mihrije Braha - Mashallah
-------------------------------------------
Subscribe: https://smarturl.it/MproductionSub
..................................
Video :MProduction
Text & Muz : Naim Abazi
Ork :Astrit Halimi
Produced by : MProduction
Executive producer : Mirton Xhekaj
-------------------------------------------------------


Follow Mproduction on…
FB: https://smarturl.it/MproductionFB
IG: https://smarturl.it/MproductionIG

#MProduction #MihrijeBraha


© & ℗ Mproduction & Onair Media. All Rights Reserve
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store