Banner

Banner

Titulli Mihrije Braha - Kollaj
Ndëgjuar 41,911
Shkarkuar 1,766
Pëlqyer 343
Publikuar 13/02/2020

Loading...
Informatat e këngës
Video : MProduction
Text & Muz : Arsim Bunjaku
Ork: Astrit Halimi & Lul Vushtrria (Studio One)
Guitar : Astrit Stafaj
Produced by : MProduction
Executive Producer : Mirton Xhekaj

Follow Mproduction on…
FB: https://smarturl.it/MproductionFB
IG: https://smarturl.it/MproductionIG
#MProduction #MihrijeBraha

© & ℗ Mproduction & Onair Media. All Rights Reserved
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store