Titulli Kushtrim Kelani - Sa kollaj
Ndëgjuar 667
Shkarkuar 22
Pëlqyer 2
Publikuar 05/12/2022

Texti i këngës

Kushtrim Kelani - Sa kollaj - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store