Titulli Kushtrim Dobra x Egzona Dedaj - Potpuri
Ndëgjuar 247
Shkarkuar 14
Pëlqyer 0
Publikuar 06/12/2022

Texti i këngës

Kushtrim Dobra x Egzona Dedaj - Potpuri - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store