Titulli Kushtrim Kelani x Pandora - Hile
Ndëgjuar 1,070
Shkarkuar 85
Pëlqyer 6
Publikuar 06/12/2022

Texti i këngës

Kushtrim Kelani x Pandora - Hile - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store