Titulli Kushtrim Balaj - Podujeve ma i bukri vend
Ndëgjuar 796
Shkarkuar 12
Pëlqyer 2
Publikuar 12/12/2022

Texti i këngës

Kushtrim Balaj - Podujeve ma i bukri vend - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store