Titulli Lori - Xhana
Ndëgjuar 188
Shkarkuar 26
Pëlqyer 1
Publikuar 21/01/2023

Texti i këngës

Lori - Xhana - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store