Titulli Lori - Kam frike te dashuroje
Ndëgjuar 703
Shkarkuar 25
Pëlqyer 2
Publikuar 28/12/2022

Texti i këngës

Lori - Kam frike te dashuroje - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store