Titulli Buraku x Lori - Luje Luje Gezuar
Ndëgjuar 227
Shkarkuar 4
Pëlqyer 0
Publikuar 04/12/2022

Texti i këngës

Buraku x Lori - Luje Luje Gezuar - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store