Titulli Buraku Fama - Takim
Ndëgjuar 702
Shkarkuar 36
Pëlqyer 1
Publikuar 11/05/2023

Texti i këngës

Buraku Fama - Takim - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store