Titulli Majlinda Cikaqi x Buraku - Kemi ra ndashni
Ndëgjuar 612
Shkarkuar 16
Pëlqyer 0
Publikuar 02/02/2023

Texti i këngës

Majlinda Cikaqi x Buraku - Kemi ra ndashni - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store