Titulli Buraku x Majlinda Cikaqi - Cifti i ri
Ndëgjuar 265
Shkarkuar 43
Pëlqyer 0
Publikuar 16/04/2023

Texti i këngës

Buraku x Majlinda Cikaqi - Cifti i ri - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store