Titulli Lori - Lule bore
Ndëgjuar 209
Shkarkuar 28
Pëlqyer 1
Publikuar 18/12/2022

Texti i këngës

Lori - Lule bore - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store