Titulli Lori x Krenar Krasniqi - Dasma me dashni
Ndëgjuar 175
Shkarkuar 4
Pëlqyer 0
Publikuar 07/12/2022

Texti i këngës

Lori x Krenar Krasniqi - Dasma me dashni - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store