Titulli Sabi Bekteshi x Vjosa Emini - Nusja edhe Dhandrri
Ndëgjuar 99
Shkarkuar 4
Pëlqyer 3
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Sabi Bekteshi x Vjosa Emini - Nusja edhe Dhandrri - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store