Titulli Getinjo x Ana Kabashi - JE E VETMJA DASHURI
Ndëgjuar 2,091
Shkarkuar 319
Pëlqyer 10
Publikuar 05/02/2023

Texti i këngës
[REF. ANA 4x:]
Je e vetmja dashuri
Zemren ma more vetem ti
Edhe pse shume m'ke lendu
Pa ty s'po du me jetu

[GETINJO:]
Yeahh, Nata e ftoft
Rrotullona n'shtrat i merzit fortt
Me veten sun bi dakord
Rri tu menu e bona nervoz

Prej qe nuk jena mo jom bo i dopt
Qdo sen qe e boj po doket kot
Tish kon shpirti veq ni foto
e kisha bo Happy me Photoshop

Mujna na filma me bo
Po pa njoni tjetrin nuk mujna me nejt
Kon je tu e rrejt veten a mu se jena bo Njejt
dyt jena mush hate / Whoo

O det i madh lem ty notoj
Skom lexu libra, amo ty tlexoj
Je tu dek per dashni, hajde t'pshtoj
Ti je rrezik man ty guxoj

Stop
Mere kete zemer e ruje
Zemren teme me tane paguje
Drama mos bo mos prit lutje
Egon e tepert ti gjuje
Mere kete zemer e ruje
Zemren teme me tane paguje
Drama mos bo mos prit lutje
Egon e tepert ti gjuje

[REF. ANA 4x:]
Je e vetmja dashuri
Zemren ma more vetem ti
Edhe pse shume m'ke lendu
Pa ty s'po du me jetu

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store